www.testfreaks.com

Reviews, reviews, reviews...

World-sports-party.4555469
6.5 out of 10

World Sports Party

Best Price at Amazon

Reviews and Problems with World Sports Party

Showing 1-3 of 3

World Sports Party

Wii-Front.de
5 December 2009
  • Excerpt: Die schönste Zeit im Jahr ist die Urlaubszeit. Viele zieht es ans Meer oder an den Pool, um sich dort zu entspannen und die Seele baumeln zu lassen. Andere schlagen sich am Buffet den Bauch voll und kosten das All inclusive Angebot voll aus. Für einige gehört auch eine große Portion Sport zur Erholung.
  • Read full review Translate to English

World Sports Party

ps.hrej.cz
8 September 2009
  • Conclusion: „World Sports Party je zklamáním. Příjemně podaný titul vybízí k rodinné zábavě roztomilým zpracováním, přímo při hraní ale slušná paleta sportů selhává. Většina jednotlivých disciplín je příliš jednoduchá, má málo možností, specifika ovládání konzole plně nevyužívá a brzy se ohraje. Titul z řady PlayZone tak možná zpříjemní rodinný víkend, není ale důvod, proč se k němu po několika kolečkách u všech sportů vracet.
  • Read full review Translate to English
Overall 6
5.8

Expert Review

Recenze-her.cz
11 June 2009
  • Summary: "Líbilo by se Vám vytvoøit si rodinku podle svých pøedstav? Ve høe World Sports Party je to možné. Staèí si pouze navolit z rùzných èlenù rodiny, rùzných vlastností a vzhledù a je hotovo. Poté už budete s rodinkou plnit 8 základních disciplín, sbírat za nì body a hrát bonusové hry. Za své úspìchy dostanete na konci hry pohár, který si mùžete vystavit ve vitrínì ve svém pokoji...
  • Read full review Translate to English