www.testfreaks.com

Reviews, reviews, reviews...

Eizo-flexscan-ev2436w.33742402
9.0 out of 10

Eizo FlexScan EV2436W

Best Price at Amazon

Reviews and Problems with Eizo FlexScan EV2436W

Showing 1-1 of 1

EIZO FlexScan EV2436W

swiatobrazu.pl
29 July 2013
  • Conclusion: EIZO FlexScan EV2436W jest modelem stosunkowo udanym i z całą pewnością nie można powiedzieć, że nabywca nie będzie z niego zadowolony. Oferuje przyzwoitą jakość obrazu, dobrą funkcjonalność i interesujące elementy dodatkowe. Pytanie tylko, czy przeciętny miłośnik fotografii z nich skorzysta? Niekoniecznie. Na pewno nie będzie zainteresowany funkcjami z grupy EcoView jako zbyt mocno ingerującymi w jakość wyświetlanego obrazu.
  • Pros: bardzo przyzwoita jakość wyświetlanego obrazu,, proporcje obrazu 16:10,, brak efektu migotania przy zmniejszonej jasności podświetlenia,, dobrze wyrównana jasność podświetlenia,, bardzo wysoki kontrast po skalibrowaniu,, cienka, lekka, a przy tym dobrze wykonana obudowa,, wbudowane głośniki i rozgałęźnik USB,, kabel DisplayPort w zestawie,, 5 lat gwarancji producenta na wszystkie podzespoły.
  • Cons: przestrzeń wyświetlanych barw ograniczona do palety sRGB,, przesunięcie precyzji reprodukowanych barw w kierunku odcieni ciepłych i zieleni,, brak gniazda HDMI,, brak kabli USB i audio w zestawie,, brak języka polskiego w menu ekranowym,, brak przycisku RETURN w menu,, włączenie zaawansowanych funkcji oszczędzania energii czyni monitor bezużytecznym do zastosowań fotograficznych,, czujnik EcoView Sense przy domyślnych ustawieniach zbyt łatwo wyłącza monitor.
  • Read full review Translate to English