www.testfreaks.com

Reviews, reviews, reviews...

Slim-devices-squeezebox-v3.6942182
5.9* out of 10

Slim Devices Squeezebox V3

Best Price at Amazon

Reviews and Problems with Slim Devices Squeezebox V3

Showing 1-2 of 2
Overall 10
10
Value for money 10
10

User Review

Snajper, Audio Stereo
25 September 2006
  • Summary: Robię mały dodatek do poprzedniej opinii. :) W międzyczasie zrobiłem kilka porównań Squeezebox'a z normalnymi odtwarzaczami. Efekt był taki sobie - cienko na górze, płasko, mało dynamicznie. Słychać większość muzyki, ale niestety tylko większość. Wymieniłem zasilacz z firmowego na porządny impulsowy 5V 3A - poprawa zauważalna, ale bez rewelacji. W ramach eksperymentu postanowiłem więc zredukować rolę Squeeze'a do transportu, podającego sygnał do zewnętrznego DAC'a.
  • Pros: jak poniżej
  • Cons: jak poniżej
  • Read full review Translate to English
Overall 10
10
Value for money 10
10

User Review

Snajper, Audio Stereo
4 August 2006
  • Summary: Pomysł music serverka łaził za mną już kawał czasu. Kombinowałem na różne sposoby - tani laptop, komp multimedialny, komp zwykły, ale odpowiednio przystosowany, Mac Mini, jakieś rzeźbienie pseudo-DIY z płytek drukowanych i wyświetlaczy, etc. I za Chiny Ludowe nie mogłem opracować sposobu, który kosztowałby po ludzku i spełniał wszystkie moje wymagania, czyli: żeby jakość dźwięku była przynajmnej znośna, żeby sterowanie mogło się odbywać przy pomocy pilota, żebym widział,...
  • Pros: Pomysł, jakość wykonania, wygląd, wygoda obsługi, świetny wyświetlacz, serwer mało obciążający kompa, obsługa polskich liter, bezproblemowy transfer danych po wi-fi, niesamowita ilość ustawień, czyli możliwość dostosowania do własnych potrzeb, wygodne sterowanie i konfiguracja przez WWW, możliwość odbioru radia internetowego bez włączonego kompa, bezgłośność.
  • Cons: Konieczność pośrednictwa komputera lub mocno wyspecjalizowanego dysku sieciowego, zdarzające się niekiedy opóźnione reakcje na polecenia wydawane pilotem (przy mocnym obciążeniu komputera z postawionym serwerem), skanowanie bazy plików czasem daje dziwne rezultaty.
  • Read full review Translate to English